Aktuality

Dobrý den,

dovolte mi, Vás pozvat na netradiční Kondorský večírek. Akci pořádáme na podporu našich táborů a celoroční činnosti. Bude pro Vás připraveno bohaté občerstvení, výběr ze dvou teplých jídel, pivečko, alko, chlebíčky – prostě vše na, co si vzpomenete.

K poslechu a tanci budou hrát různá hudební táborová tělesa a já pevně věřím, že si každý z Vás najde tu svou oblíbenou sérii. Přijďte všichni, děláme to pro Vaše děti 😊

START VEČÍRKU JE V 19.00

Jak získat vstupenku?

  • předprodej bude probíhat 11.1. od 17.00 na Sokolce
  • zavolat na číslo 739 314 113 - Dawe
  • napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jak vstupenku zaplatím?

  • převodem na účet 1017371136/5500
  • kartou u vstupu
  • hotovost u vstupu

Jak vstupenku dostanu?

  • vstupenku připravíme s Vaším jménem u vstupu
  • nově Vám ji po domluvě osobně doručíme na Vaši adresu 😊

 

Už se moc těšíme

 

Kolektiv Kondor – skupina Stará Ves

60242875 433302920577525 5671102064910925824 n

V sobotu 7. dubna se, stejně jako každý rok, konalo Jarní Toulání s Kondorem. Naneštěstí jsme i přesto, že letos jaro přišlo neobvykle brzy, na počasí moc štěstí neměli. Od rána se střídal déšť s jemným mrholením a vyčasilo se až někdy v odpoledních hodinách. 

I tak se, ale, rozhodla jít asi stovka účastníků, kteří si tradičně mohli vybrat z více vyznačených tras, na kterých byla rozmístěna různá stanoviště s úkoly. Trasy letos byly dvě – kratší 14-ti kilometrová a delší 21 km dlouhá. Obě byly situovány ze startu na Kondorské Základně do Brušperka kolem přehrady, kde se společná trasa rozdělila na modrou a červenou, která byla prodloužena ještě o úsek ve Staříči a zpět na modro-červenou trasu se obě spojily mezi Krmelínem a Oprechticemi. Odtud vedla okolo Krmelínského kopce zpět na Základnu do Staré Vsi. Tam pro účastníky bylo přichystané všelijaké občerstvení od čaje na zahřátí, přes čepovanou kofolu a pivo, až po vynikající kančí guláš nebo grilovanou klobásu.

I přes nepřízeň počasí se tak všem zúčastněným i letošní 12. ročník Jarního Toulání s Kondorem velmi líbil a věříme, že se bude na co těšit i příští rok. 

Pozvanka vyrocni schuze

Další informace