Aktuality

60242875 433302920577525 5671102064910925824 n

V sobotu 7. dubna se, stejně jako každý rok, konalo Jarní Toulání s Kondorem. Naneštěstí jsme i přesto, že letos jaro přišlo neobvykle brzy, na počasí moc štěstí neměli. Od rána se střídal déšť s jemným mrholením a vyčasilo se až někdy v odpoledních hodinách. 

I tak se, ale, rozhodla jít asi stovka účastníků, kteří si tradičně mohli vybrat z více vyznačených tras, na kterých byla rozmístěna různá stanoviště s úkoly. Trasy letos byly dvě – kratší 14-ti kilometrová a delší 21 km dlouhá. Obě byly situovány ze startu na Kondorské Základně do Brušperka kolem přehrady, kde se společná trasa rozdělila na modrou a červenou, která byla prodloužena ještě o úsek ve Staříči a zpět na modro-červenou trasu se obě spojily mezi Krmelínem a Oprechticemi. Odtud vedla okolo Krmelínského kopce zpět na Základnu do Staré Vsi. Tam pro účastníky bylo přichystané všelijaké občerstvení od čaje na zahřátí, přes čepovanou kofolu a pivo, až po vynikající kančí guláš nebo grilovanou klobásu.

I přes nepřízeň počasí se tak všem zúčastněným i letošní 12. ročník Jarního Toulání s Kondorem velmi líbil a věříme, že se bude na co těšit i příští rok. 

Pozvanka vyrocni schuze

Zdravím ve spolek,

Jen rychlá (smutná) informace. Bourání táborové základny začíná ve čtvrtek 16.8. od 12 hod. (Annino údolí) do sobotního naložení. Skládání základny bude v sobotu 18.8. cca od 16 hod. Nezapomeň se nahlásit svému vedoucímu k evidenci :-).

Zdarec Mašin

Další informace