Jak nás podpořit

PODPOŘTE NÁS

 

Nezisková organizace KONDOR – skupina Stará Ves pořádá v průběhu roku řadu akcí pro své členy i pro veřejnost. Akce jsou určeny především dětem a mládeži a jejich smyslem je účelné využívání volného času. Akce jsou zaměřeny společensky (např. kolektivní hry a soutěže v rámci dětských oddílů), kulturně (např. návštěva zámků, hradů a muzeí v rámci zájezdů) i sportovně (např. letní dětské tábory).

 

Realizace akcí závisí na třech faktorech:

 

1. Zájem ze strany cílových osob

Současná situace: kapacita některých akcí (např. letních dětských táborů) stěží uspokojí poptávku veřejnosti.

2. Iniciativa organizátorů

Současná situace: organizátoři jsou velice aktivní, navíc veškerou činnost pro organizaci vykonávají dobrovolně, ve svém volném čase a bez nároku na jakoukoliv finanční či věcnou odměnu.

3. Dostupné finanční prostředky

Současná situace: organizace pravidelně získává dotace od MŠMT, obce Stará Ves n. Ondřejnicí a obce Krmelín. Množství finančních příspěvků od MŠMT se však rok od roku snižuje a ani ostatní dotace nejsou do budoucna jisté. Dostupné finanční prostředky jsou limitujícím faktorem pořádaných akcí.

 

JAK NÁS PODPOŘIT

 

Naše činnost je pestrá a možností, jak nás v soustavné práci s dětmi podpořit, je mnoho:

1. Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem je finanční podpora. Dotace, které v současnosti organizace KONDOR - skupina Stará Ves získává, nejsou do budoucna garantovány a jejich souhrn nepokrývá veškeré náklady, jež vznikají v souvislosti s naší činností – pořádáním letních dětských táborů, pravidelnou celoroční oddílovou činností, pořádáním zájezdů, pořádáním společenských akcí apod.

Číslo bankovního účtu: 2700059707/2010 

2. Velice cennou pomocí jsou věcné dary, ať už se jedná o stavební materiál na renovaci táborové základny, zařízení pro vybavení klubovny a činnost dětí v klubovně nebo potraviny pro děti na letním dětském táboře.

3. Časově poměrně náročná, o to potřebnější, je podpora v podobě manuální práce. Často je potřeba přiložit ruku k dílu, aby se připravovaná akce zdařila podle plánu. V tomto směru nejnáročnějšími akcemi jsou STAVĚNÍ a BOURÁNÍ letního dětského tábora. Obě akce jsou vícedenní (2-3 dny) a vyžadují zapojení zhruba 20 – 30 osob v průběhu každého dne. Aktuální termíny všech akcí naleznete v sekci „Kalendář akcí“.

 

Máte-li chuť a možnost pomoci, kontaktujte vedoucího organizace KONDOR – skupiny Stará Ves Davida Ulricha,
tel.: +420 739 314 133, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Další informace