Oddíl Svišťata

Minulý týden ve středu 16. 10. proběhl halloweenský oddíl, při kterém jsme dlabali ve dvojicích dýně. Děti si s dýněmi krásně pohrály, a tak na ně byl po západu slunce nádherný pohled. Však posuďte sami.

Ve středu 17. 6. se naši svišti po dlouhé době sešli na klubovně, aby si naposledy zahráli hry s kamarády a ukončili oddílový rok. Děti si zahrály své oblíbené hry, opekly párky nad ohněm. A nakonec jsme stylově ukončili letošní sezónu v nových "firemních" tričkách předáním putovního poháru.

Bohužel nám letos nebylo přáno užít si tolik výletů, schůzek a jiných akcí. I tak však doufáme, že se po prázdninách budeme scházet v tak hojném počtu jako doteď. 

Už se na vás zase těšíme.

 

Za tým oddílových vedoucích
Honza

 

Svišťata v plném počtu :)  Schůzky v letošním roce se ponesou v duchu 'Dobrodružství opuštěného ostrova' a svišťata si vyzkouší jak na tom byl například i nejznámější ztroskotanec Robinson :) 

Jako každý rok tak i tento proběhla již tradiční akce spaní na klubovně oddílu Svišťat. Sešli jsme se v pátek 29. 3. 2019 v pět hodin a rozešli jsme se následující den v devět. Celkem přišlo sedm Svišťů, kteří si před spaním užili napínavou celovečerní honbu za pokladem Butche Cassidyho a Sundance Kida. Nakonec obě skupiny dětí nalezly poklad a užily si sladké odměny. K večeři jsme si pochutnali na pizze z místní hospůdky, na kterou jsme se těšili snad týden dopředu. Po večeři a malém sborovém koncertu si Svišti přichystaly spaní a uložily se do spacích pytlů a užívaly si hromadné spaní skrz hromadnou konverzaci po tmě. Ráno jsme posnídali, zahráli klasickou táborovou hru veverky a rozloučili se. Akce se podařila, a všichni se vrátili domů ve zdraví sic trošku špinaví, přesto plní zážitků.

Za oddíl: Jan Pelíšek

PS: fotky z akce jsou jako obvykle na rajčeti, zde malá ochutnávka:IMG 20190329 195003

Další informace